Idealna torebka do kazdego stroju Można to osiągnąć poprzez torebkę, która dodaje pop kolor lub jest wykonany z pewnego materiału egzotycznych.

Spodnie – Zamiast codziennego noszenia dżinsów lub standardowych emisji czarne legginsy, a co z kolorowymi dżinsowe lub skórzane legginsy.

Kolczyki – Zamiast nagie uszy, co o czymś, co się rusza i błyszczy jak pochylić głowę albo przerzucić swoje włosy przez ramię.

Bluzki – Zamiast zwykłej koszulce, myślę luksusu. Czy masz jedwab, satyna, cekinów, czy koronki? Pamiętaj myśleć kobiece.

Zakładając, że udał się do tradycyjnej pierwszej randce, która obejmuje kolację i implanty trójmiasto film, istnieje wiele alternatyw w podejmowaniu decyzji co do noszenia na pierwszej randce. Wypróbowany i prawdziwy formuła jest jeansy, fajny T-shirt, i naprawdę gorąca para butów. Dla uproszczenia, wystarczy wybrać jeden przedmiot do Glamorize swój strój (jak buty), w przeciwnym razie Rz Com godne pierwsza randka będzie go przerastają i szybko przekształcić Jak stracić chłopaka w 10 dni.

Artykuł napisany przez: