Book Review – Sand Dollar Jane Louise Newhagen

Mary Thorne Randalla Szukaj Jaźni spełnienia: Key West w połowie 19 wieku

Jane Louise Newhagen stworzył przejmujący, historię. „Sand Dollar” jest niezwykłą fikcyjna relacja z życia Maryi Thorne Randall. Powieść ukazuje zmagania w obliczu kobieta w środku lat 19. wieku. Randall jest rozdarta między oddaniem matki i przypływy i odpływy miłości małżeńskiej.domy-balik.pl – domy z bali całoroczne Jej opowieść o upartej walki o niezależność i poczucie spełnienia. Maryja doświadcza szczęścia, tragedia, i ostateczne rozwiązanie.

Książka jest dobrze zbadane i historycznie dokładne. Opowieść zabiera czytelnika z Green Turtle Cay na Bahamach do Key West na Florydzie. Newhagen przedstawiono zagadnienia społeczne dnia. Zajmuje się losem kobiet, nacisków politycznych i konfliktu między praktyką medycyny i medycyny alternatywnej. Są to wszystko umiejętnie wplecione w narrację. Niebezpieczeństwo, przygoda, i wymagających warunkach stworzyć ciągłe poczucie niepewności. Maryja spełnia wyzwania i nieuzasadnionymi żądaniami życia z jej męża marynarza, Richard.

Newhagen pięknie łączy swoją twórczą wyobraźnię jej badań w tej absorbującej powieści literatury. Jej pisanie pozwala czytelnikowi poczuć zmysły wzroku i węchu, jak czujesz ucisku i nieznośny upał Key West w okresie letnim. Gdy poczułem wilgoć zmieszany z ostrym zapachu ryb i potu rozpowszechnione w letnim powietrzu wyczułam niewolącemu znaków Newhagen musiała doświadczyłem.

Jane Louise Newhagen pisze z uczuciem, jej fabuła jest wiarygodna, a jej bohaterami są oryginalne i wielowymiarowa. Historia jest wciągające, zabawne, i pouczające „Sand Dollar” jest pewne, aby stać się ulubionym fikcja historyczna epopeja życia jak to było mieszkał w całej wczesnej historii Keys południowych.

Jak przeglądowi Midwest Book Review

Richard R. Blake, Christian Edukacja Konsultant, Book Store Owner

Artykuł napisany przez: