Najmodniejsze torebki w tym sezonie

Altered Odzież Oferuje dwa tuziny krok po kroku proces przekształcania artykuł bla odzieży do kawałka o przyciągającej wzrok. Zawiera również przegląd jak i gdzie szukać inspiracji dla diy projektów mody.

W „blah” przedmioty są dość uniwersalne, takie jak zużytych dżinsów, poplamione białej spódnicy, poncho, a luźne hokeja kurtkę, i tak dalej. Nawet jeśli nie masz produktów w pytaniu, widząc, jak je zmienić to interesująca lektura – i oglądania, ponieważ istnieje wiele schematów dla tych, którzy są uczący się bardziej wizualne.

Nie polecam tę książkę dla początkujących, jednak. Altered Odzież jest czytelny i łatwy do naśladowania, ale w praktyce, wymaga pewnej wiedzy o szyciu, w tym przy użyciu maszyny, ściereczki do cięcia, i tak dalej. Jeśli podjęliśmy jedną lub dwie lekcje szycia, które powinny być na tyle – ale ja wahać, jeśli nie ma przynajmniej tyle doświadczenia.

Każdy projekt pochodzi z „poziomu umiejętności” od jednej do pięciu gwiazdek. Większość z tych wzorów są dwie gwiazdy, a trwa od siedmiu do dwudziestu kroków, aby przejść z „przed” obraz na „after”. To dlatego polecam przynajmniej uchwycić początkujących szycia: jeśli nie podoba, jak zmieniła ubranie wygląda w „po” zdjęciu, powinieneś być w stanie zmienić pewien szczegół lub dwa, aby wyglądać lepiej.

Polecam tę książkę dla kogoś z odrobiną umiejętności szycia, szuka łatwego sposobu, aby urozmaicić swoją garderobę. Kathleen Maggio jest dobrym pisarzem, a ona jest w stanie wyjaśnić, szycie w jasny, precyzyjny język. Niestety, szycie jest jedną z tych dziedzin, gdzie wyspecjalizowane słownictwo jest niezbędna, zwłaszcza, że ??wzrost złożoności.

Jeśli dopiero zaczynasz w szyciu i dokonali już kilka ubrań, polecam czytania tej książki jako wstęp do zmiany ubrania, aby je dopasować i wyglądać lepiej. Nawet jeśli jesteś już bardzo doświadczenia krawcową lub seamstor, książka będzie prawdopodobnie dać ci kilka pomysłów, jak można urozmaicić te ubrania z tyłu szafy, które po prostu nie mogą rozstać się z.

Ten artykuł ukazał się pierwotnie, ze zdjęciami, na Ciesz magazynu Twój styl.

Cześć! Jestem redaktorem zarządzająca Enjoy Your Style. Kocham kite-surfingu, rysowanie, pisanie esejów, wywiadów i innych. Mam nadzieję, że podoba Ci się moja praca! Cieszyć się!: )

Artykuł napisany przez: