Jak dobrac torebke do butow

Wyższe mężczyźni są bardziej skuteczne.

Wyższe mężczyzn zarobić więcej pieniędzy.

Wyższe mężczyźni przyciągnąć więcej kobiet.

Badania wykazały, te punkty, ale także widzimy wiele przykładów tego w społeczeństwie.

Z 44 amerykańskich prezydentów, tylko pięć było więcej niż trochę poniżej średniej wysokości. Większość prezydentów były kilka cali nad normą dla swoich czasów (obecnie 5 stóp 9,2 cala w USA), a niektóre z najwyższego bytu Abraham Lincoln, Lyndon Johnson, Bill Clinton, Thomas Jefferson, Franklin Roosevelt, a obecny prezydent Barack Obama – sugerując, że społeczeństwo postrzega ludzi z dużej wysokości , jako bardziej wydajne, a co za charakter konieczności uzyskania popularny głos, bardziej sympatyczny.

Dlaczego kroju wieża nad krótszych mężczyzn więcej niż tylko fizycznej postury? Czy szacunek wysokości rasy, tak że wysocy ludzie się obsypany fortuny? Albo robi Wysokość rasy samoocenę, tak że wysokie osoby są bardziej prawdopodobne, aby dochodzić do siebie, aby dostać to, czego chcą? A jeśli jesteś krótszy mężczyzna, w jaki sposób można uzyskać wyższy – przynajmniej w percepcji?

Inne badania wykazały, że ludzie znajdują się krótkie najbardziej zazdrosny, w obecności silnych, wysokich potencjalnych rywali. Mówi się, że są one podatne na ataki agresji, pokazując i uważnie obserwować ich żony lub dziewczyny na imprezach. Jest to często określane jako „zespół krótkiego człowieka” lub „napoleońskich kompleks”. Większość z tych ludzi wybrałaby być wyższy, gdyby tylko mogli, ale ich wzrost został określony przez czynniki takie jak genetyki i hormonów.

Jezus jest cytowany w Biblii jako pytaniem: „Który z was troskliwie myśląc może dodać jeden łokieć do swego życia?” Chodzi o to, dlaczego się o to martwić, jeśli nie można nic z tym zrobić?

Artykuł napisany przez: