Rodzaje torebek

Ta książka będzie mówić o tak wielu obaw, takie jak: miłość, rodzicielstwo, poród, relacje, rozwód jest sama w sobie, znalezienie najlepszego przyjaciela w was, porażki i sukcesy, pracę (przepracowania), pieniędzy, choroby, starzenie się, wolności śnić wiecznie , puszczając Bóg i śmierć, utrata osoby uznaje się za swoją mocną pozycję i fundamentem, przywództwo, wypowiadania się i zmienia świat.

„Stając Fearless” pomoże jej czytelnika do identyfikacji i zrozumieć, jak tych i why pewnych obaw my jako kobiety są zmuszone do czynienia na co dzień. Nauczy Cię, jak znaleźć swoją samoocenę, że kiedyś i wzmocnić go tak, że nie ma ofert na życie wyzwaniem będzie go splamić ponownie. Autorka mówi przez doświadczenia normalnego codziennego kobiet, z każdym poziomem problemów, które sami w takim czy innym czasie przybyli w kontakcie z. będzie można przeczytać o być kobiece działaczem a „, mans world” i jak autor udało się przezwyciężyć swoje lęki w kolejnej walce z „Old School” sposób myślenia. Arianna Huffington próbuje także dotrzeć do swoich czytelników za pośrednictwem tej książki z jej wgląd w świecie politycznym, jak i kobiet, którzy odważyli się powiedzieć: „I co” i pokazać im, słupy żerdzie wirowane że mogą one być, że kobiety od lęku!

Womensselfesteem.com zdecydowanie zaleca, „stając Fearless” każdemu, kto kiedykolwiek zmarnowane jednej minuty swojego życia w strachu i wątpliwości.

Książka przeglądowi przez DorothyL@womensselfesteem.com

Prywatne Uwaga od Doroty: Dziękuję Arianna Huffington do dzielenia się swoimi doświadczenia życiowe z nami!

Artykuł napisany przez: