Mała torebka clutch idealna na wieczorne wyjscie Shikha sprzedawane mleko swoich krów, pracował w młynie ryżowym i podniósł warzyw w gospodarstwach rolnych innych ludzi, czasem pracuje szesnaście godzin dziennie. Ale nie mogła zarobić tyle, aby prawidłowo karmić jej synów i rodziców męża i poprzez serię wypadków musiał ostatecznie wybrał najstarszego zawodu usług seksualnych. „Przyjechałem z moim wolnej woli”, ona uznana Shamita i Indrani.www.neomedica.pl/pagesView,126,BAD-PRENATALNE,PL Ona nie była zmuszona do tego handlu przez nikogo. Od kiedy zaczęła pracę w Shonagachhi, że były regularnie wysyłania przekazów pieniężnych do rodziców teściowa dla nich i jej trzech synów. Ale ona nie lubi tej pracy i oczekuje na dzień, kiedy jej dzieci nie są już potrzebne jej pieniądze i ona może „zostawić to wszystko za sobą.”

Jak na materiałach promocyjnych, matki książkę do sprzedaży stara się oferować zrozumienia pracowników płci jako matki, która wykracza poza obecną debatę na temat rentowności i zasadności seksualnych dla kobiet. Podkreśla aspiracji i lęków, radości i rozczarowań, triumfy i porażki, że pracownicy płci dzielą się ze wszystkimi matkami. Książka opiera się na informacjach zebranych od ponad 750 pracowników seksualnych i ponad 300 swoich dzieci poprzez szczegółowych wywiadów, że autorzy prowadzonych od roku 2006. To nie jest fikcja i fantazja, że ??wielu pisarzy i filmowców uciekają się do, przedstawiać warunki z handlowców płci. Jest to cel i współczujący badanie klasy kobiet pracujących, którzy próbują zarobić na życie dla siebie i swoich dzieci.

Autorzy Shamita Dasgupta i Indrani Sinha przepracowały sprawy kobiet w całej ich karierze. Shamita Dasgupta współfinansowany Manavi w New Jersey i jest adiunktem wydziału prawa z NYU Law School. Indrani Sinha Sanlaap założył w 1987 roku i współpracuje z kobiety i młodzi ludzie walczą o swoje prawa i protestują przeciwko przemocy wobec kobiet.

Szczerze gratuluję im za wspaniałą pracę.

Książka została opublikowana przez Dasgupta-alliance publikacji. Książkę można zamówić w USA od: Global Książki

Artykuł napisany przez: