Torebki festival - powinna ja miec kazda kobieta

Obiektyw Kolor okulary wykracza daleko poza tylko moda

Czy wiesz, że kolor soczewek okularów przeciwsłonecznych naprawdę ma znaczenie? Te kolory istnieją przyczyny niż tylko estetyczny wygląd okulary. Choć wydaje się paradoksalne, że jeśli muzyka czy gwiazda filmowa zdecyduje się don parę zielonych odcieni ich styl odwołania, zielone odcienie rozpocząć pojawiały się w całej środkowej Ameryce. Niezależnie od tego, kolory mają jakiś cel poza odwołania tęczy podobne.

Na przykład, szare okulary przemawiały do ??przeciętnego człowieka. Te zachowania integralności kolorów więcej niż jakakolwiek inna para, a więc regularne Joe docenia je bardziej niż w innych kolorach.

Okulary Brown będzie zwiększyć głębię i kontrast. W rezultacie, golfiści poszukują tych konkretnych odcieni wraz z innymi odcieniami, które zwiększają głębię i kontrast, jak melaniny i złote brązowe okulary, które odfiltrowania niebieskie światło, a tym samym zmniejszenia wpływu na niebie na horyzoncie ich napędu.

Narciarze wydają się preferować Vermilion lub kolorowe soczewki ponieważ te działają najlepiej w ciągu dni, mgła leży niska. Dodatkowo kierować strzelców a kierowcy docenią wyrazistość, że soczewki te świadczenia.

Jeff Gordon i Michael Andretti może być postrzegane noszenie soczewek bursztynowych, ponieważ ten konkretny kolor poprawia percepcję głębi i zwiększa własnego zdolność dostrzegania linie. Pozwala to kierowcy, aby ułamku sekundy decyzji na najwyższych prędkościach bez awarii.

Igrzyska Skeet strzelanek często noszą te anemiczne wyglądające żółte odcienie z tego powodu, jak również. Ten szczególny kolor będzie odfiltrować niebieskie światło iw ten sposób zapewniają dużo kontrastu i głębi. Pracują również dobrze z małą ilością światła jak co strzelec może wystąpić o zmierzchu turnieju.

Rainbow okulary po prostu wyglądać cool.
Artykuł napisany przez: