Duza torebka dla matki z dzieckiem

Praca została pierwsza książka Czytałem Laura Zigman. To jest zawsze ekscytujące dla mnie, aby dowiedzieć się pracować nowego autora, że ??mi się podoba.

Dzieło jest o matce stay-at-home Julia Einsteina, który jest zmuszony z powrotem do pracy po jej mąż traci pracę. I Julia nie tylko wrócić do pracy w jakimś nudnym starej pracy. Ona wraca do swojego dawnego kariery jako publicysta celebrytów. A na domiar jeszcze większym wyzwaniem, tym razem ona pracuje w firmie drugorzędnym, promowanie „ma przeżytków”, które szukają comeback. W szczególności, Julia jest przypisany do wskrzesić karierę legendy ekranu Mary Ford.

Julia szybko odkrywa, że ??catering Mariackiej każdy kaprys jest znacznie trudniejsze niż w pogoni za swoim malucha syn cały dzień. Ale Julia musi zrobić, co trzeba; Jej rodzina jest w zależności od niej. Tymczasem w domu, mąż Julii odgrywa rolę stay-at-home tatusia do perfekcji. On reorganizuje ich miejsca zamieszkania, wszystkie procesy w rodzinie i okazuje się być całkiem kucharz.

Najlepszą rzeczą w tej książce było to, że ja naprawdę utożsamiane z charakterem Julii i myślę, że wiele matek będzie. Czułem jej ból serca jak ona już dla syna w ciągu dnia, nieodebrane całując go na dobranoc, bo do domu zbyt późno i nie miał pojęcia, co się ubrać do pracy (ale nie miał czasu na zakupy) odkąd byłem z dala od liczba pracowników w ciągu ostatnich trzech lat. Ale, na szczęście dzieło nie jest smutna książka. Między Mary Ford żądań Celebrity, szalonych polityce biurowych i poczuciem humoru Julii, ja zawsze rozrywkę.

Jest to świetna książka dla mam i lektura obowiązkowa dla mama pobytu-at-home powracającej do siły roboczej (tak, aby pomóc utrzymać wszystko w perspektywie).

Artykuł napisany przez: