Torebka odpowiednia dla bizneswomen

Attachment Parenting Katie Allison Granju – przegląd

Rodzicielstwo jest styl rodzicielstwa, które obejmuje łagodny, zdrowy rozsądek, krzyż kultura i czas sprawdzone praktyki. Zwrot pierwotnie wymyślone przez pediatrę i ojciec ośmiu Dr William Sears, który napisał książkę na ten temat (o bardzo podobnej nazwie). Ale gdzie książka dr Sears „oferuje szeroki pogląd na ten temat, Katie Allison Granju na zagłębia się głębiej.

Książka ta obejmuje nie tylko podstawy mocującej rodzicielstwa, ale także patrzy na niektórych bardziej złożonych kwestii, w tym jak więź z wcześniaka. Ma także cały rozdział o tym, jak rodzic pracy może przyjąć styl przywiązania. Ponadto, ta książka też głębiej bada kontekst historyczny i socjologiczny przyłączenia rodzicielstwa. Często stawia kwestie przedstawione w kategoriach norm kulturowych na całym świecie, w tym noszenia dziecka i karmienia piersią ubiegłym wieku jeden.

Oprócz samej książki, pani Granju oferuje wiele innych zasobów / źródła na temat różnych dziedzin pokrewnych. Ona oferuje badanie oparte na dowodach wszystkich aspektach Rodzicielstwo tym karmienia piersią, zawiesia / noszenia dziecka, łóżko rodzinne i klejenia. Książka wykorzystuje skutecznie listy punktowane i numerowane, aby oferować nowe wskazówki rodzicom za sukces. Wykorzystuje również narzędzie pola tekstowego, aby podkreślić ważne informacje lub wyjaśnienia punktów.

Po tych wszystkich, że przy dokonywaniu zalecenia moich klientów jestem jeszcze bardziej prawdopodobne, aby polecić książkę Sear. Jest to spowodowane przede wszystkim faktem, że jest łatwiejszy do odczytu przez pierwsze rodziców czasowych. Ta książka, choć byłoby to, co polecam rówieśnikami i specjalistów. Jej zasięg tematu jest dokładniejsza i bardziej naukowe w metodologii.

Terri jest matką sześciorga dzieci; 3 cesareans, 2 VBACs i przysposobienie. Ma ponad piętnastoletnie doświadczenie piersią, jak również wzajemną kibiców trening z dwóch organizacji. Terri zakończyła Poród Pedagog, narodziny Poporodowego certyfikaty Doula porodu International. Poza tym, że posiada również BS w edukacji zdrowotnej z Texas AM University.

Artykuł napisany przez: