Stylowa torebka wristlet

Matki seks Trade – dogłębna Look przez dwie kobiety

„Nazywam się Shikha Morol. To nie jest moje prawdziwe imię, ale nie chce wam moje prawdziwe imię. To jest moje imię tutaj. I proszę nie podejmować żadnych zdjęć. I to nie pozwoli … „

Kobieta naprzeciwko mnie siedział z pochyloną głową. Miała na sobie niebieską syntetyczny sari z krzykliwymi nadrukami kwiatowymi i niedopasowane fioletowym bluzkę.http://torby.pro/oferta/torby-materialowe/bawelna Spojrzała schludne i czyste, ale oznaki biedy były widoczne w dłoniach pracą chropowate i połamanymi paznokciami. Jej imię, powiedziała, było Shikha „mały płomień.” Powiedziała, że ??jest 30. Byłem zaskoczony. Sądziłem, że był bliżej do 50. W ten sposób jednym z wywiadów z sikha, prostytutki w Sonagachhi Kalkuta, rozpoczyna się w Shamita Dasgupta i najnowszej książce INDRANI Sinha, w „Matki na sprzedaż: Kobiety w Kalkucie seks handlową”.

Kalkuta (dawniej znany jako Kalkuty) pracownicy płci zyskały międzynarodową renomę dzięki Oscara filmów jak „Przeznaczone do burdelu” (w reżyserii Zana BRISKI) i ich aktywizm. Kilka powieści zostały napisane, kilka filmów wykonanych na tych kobiet i ich życiu, w większości moich męskich pisarzy i filmowców. Oni przedstawiają je z różnych punktów widzenia, czasami jako eksploatowanych kobiet, czasami jako ofiary biedy i niesprawiedliwości społecznej, czasem miłośników i czasami po prostu jako obiekty seksualne. Jednak Shamita i Indrani patrzy na te kobiety z innej perspektywy, a pracujących matek, którzy sprzedają swoje usługi, aby dbać o swoje dzieci i rodziny.

„Mówią mi, że jestem ich syna”, mówi sikha o największym komplementem, który został przyznany na nią przez teściów. Mąż sikha towarzyszącej, bezrolnych robotnik, zabił kilka lat temu, pozostawiając jego rodzice i troje dzieci mają być załatwione przez sikha, jedynego żywiciela chleba.
Artykuł napisany przez: