Jak dobrac torebke odpowiednio do wieku

Jak wybrać swojego dziecka płci poprzez Rebecca Washburn

Popularny podręcznik „Jak wybrać swój dziecka płci” Rebecca Washburn został napisany po Rebeki własnym dążeniu do poczęcia chłopca, po dwóch ukochany córki. audyt wydruków Stało się czymś w rodzaju zjawiska dla par, które starają się wpłynąć na płeć swoich dzieci przed zapłodnieniem.

Oferuje on niezmiennie wysoki wskaźnik sukcesu w około 95% i jest to z pewnością poparte dowodami od zachwyconych par. Książka opiera się na naukowo znanych faktów związanych mechanikę poczęcia, zachowanie plemnika i jajeczka, poziom pH w pochwie i innych czynników środowiskowych. Ponadto, również omawia sposoby, w których dieta zarówno potencjalnych rodzice mogą mieć wpływ na wiek dziecka przed zapłodnieniem. Jeśli różni się znacznie od innych przewodników, które opierają się na pogłoskach i nieco wątpliwych czynników, takich jak astrologia i starożytnej medycyny chińskiej i szczyci się dając jasne i zrozumiałe kroki poczęciu potomka płci swojego wyboru.

„Jak do ciebie dziecka płci” Rebecca Washburn zaleca stosowanie wielostronne podejście, gdy próbuje zajść w ciążę. Jest dobrze znane, na przykład, że mają chłopiec, stosunek powinno nastąpić tak blisko jak to możliwe owulacji. Jednakże, chociaż czas współżycia może również przechylić szanse na swoją korzyść, co odróżnia ten podręcznik wyróżnia, to sposób, w jaki łączy kilka metod jednocześnie, aby dać sobie najlepszą możliwą szansę na poczęcie dziecka do wyboru. W istocie to, co robi jest, aby usunąć „margines błędu”.

Jedyna krytyka to to, że podejście bardzo naukowy sposób rzeczywiście zrobić współżycia poczuć trochę mechaniczne, ale kiedy myślę o większy obraz i wizualizacji posiadania chłopca lub dziewczynę, to blednie w niewielkie znaczenie.

„Jak wybrać swojego dziecka płci” Rebecca Washburn jest z pewnością warta dalszego rozpatrzenia, jeśli chce spróbować wybrać płeć swojego kolejnego dziecka. Jest wyraźnie napisano zrozumiałe, a techniki te są proste i łatwe do wykonania. Co mi się najbardziej podobało to fakt, że nie tylko hows ale why zostały wyjaśnione.

Proszę odwiedzić stronę internetową, jak wybrać Twojego dziecka płci dla dalszych informacji.

Artykuł napisany przez: