Co Twoja torebka mowi o Tobie

Stając Fearless – w miłości, pracy i życia

O autorze: Arianna Huffington, jest współzałożycielem i redaktorem naczelnym The Huffington Post, w kraju konsorcjalnych felietonista, autor jedenastu książek. Jest również współgospodarzem „Lewo, Prawo Centrum „, popularny polityczny okrągły stół programu publicznego radia jest.hurtownia bluzek damskich – niskie ceny

W maju 2005 roku rozpoczęła The Huffington Post, do wiadomości i blogów stronę, która szybko stał się jednym z najbardziej poczytnych, związana i często cytowanych mediów marki w Internecie.

W 2006 roku został mianowany na czas 100, lista Time Magazine w światowych 100 najbardziej wpływowych ludzi. Pochodzący z Grecji, przeniosła się do Anglii, kiedy miała 16 lat i jest absolwentem Uniwersytetu Cambridge z tytuł magistra ekonomii. W wieku 21 lat została prezydentem słynnego społeczeństwa dyskusyjnego, Unii Cambridge.

„On Becoming Fearless …. Miłość, Praca i Życie” to najnowsza i najbardziej osobista książka Huffington do tej pory, oferując mapę drogową dla osiągnięcia nieustraszoność w każdym aspekcie życia, prosto do punktu manifest, jak być pogrubienie, jak to powiedzieć, co trzeba powiedzieć i zrobić to, co należy zrobić, aby wybrać wolność miłowania, ołowiu i sukces.

„Fanatycy i Fools: The Game Plan dla odzyskania Ameryka”, oferuje zjadliwy portret współczesnego krajobrazu politycznego ze śmiałym, inspirującego i praktycznego podejścia do przywrócenia Amerykę obietnicy przewidywał przez naszych największych przywódców. Została ona opublikowana w 2004 roku.

„Świnie w koryta: Jak korporacyjna chciwość i korupcja polityczna podważają Ameryce” bestseller New York Times, została opublikowana w 2003 roku.

„Jak do obalenia rządu” na korupcję naszego systemu politycznego i potrzebę reformy, została opublikowana w 2000 roku.

„Pozdrowienia z sypialni Lincolna”, satyra polityczna, została opublikowana w 1998 roku.

Artykuł napisany przez: